Bugün Beşiktaş - Bursaspor Canlı Kapsama

Beşiktaş onları önderler Galatasaray'dan 3 3.lük daha az ve 6 ile 15 puan 7. yere gitmek yapılan 3-0 ile 3-1 ve Mersin için evde Kasımpaşa uzak, son iki maçta 2 galibiyet iyi kaydedildi . Beşiktaş Kasımpaşa onlar için evde oynadığı son maçı kaybetti Bursaspor karşı başka bir ev oyunu olduğu gibi kendi çalışma devam etmeye çalışacaktır. 13 puan ile 9. ve Deplasman takımı Defenately, Beşiktaş zor anlar yaşatır ancak İstanbul'dan ekibi büyük sınıfı vardır ve Beşiktaş için bu oyun artı değer kazanmak gerektiğini çok iyi. Beşiktaş kendi evinde kalmıştık ikisi Bursaspor karşı oynadığı son 4 maçta kazandı. Devamsızlık Beşiktaş Koybasi ve Pektemek, son oyunda bir kırmızı kart var ve Koybasi sezon henüz bir oyun oynamadı ve Pektemek sadece 2 oynamış ve Beşiktaş 'gibi eksik bu Beşiktaş için bir sorun olmamalı injureis ve genç Özyakup nedeniyle için anahtar oyuncular bu çatışmada yer alacak.
Ranking: 5

on Nov 9, 2012{ 0 comments... read them below or add one }

Post a Comment

 
© Tenniso Blog All Rights Reserved
DISCLAIMER: The author and this site waive responsibility to any copyright infringement that may occur since this does not host or produce any of the videos or streams.
They are made available through embedded links of videos and live streams publicly available on popular video hosting or live streaming websites.
NO COPYRIGHT INTENDED - "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976